Daniel Hůlka (53 let)
zpěvák

Bulvární status: Před padesátkou se stal tatínkem. Autor: ac


Dan Hůlka se netají tím, že si dal v restauraci pivo i oběd.

Dan Hůlka se netají tím, že si dal v restauraci pivo i oběd. Foto: Archiv D. Hůlky

V restauraci pil pivo, ale také obědval. Hůlka promluvil o porušení vládních nařízení

Danielu Hůlkovi (53) hrozí pokuta za návštěvu restaurace v době lockdownu v Čechách. Zpěvák si z toho ale nic nedělá, a jak sám říká, proti vládním opatřením a nařízením bude bojovat dál. Přiznal, že restauraci navštívil.

"Plně podporuji iniciativu Chcípl pes a hnutí Otevřeme Česko. Otevřenou restauraci Šeberák jsem navštívil po mrazivé procházce s celou rodinou s prostým cílem ohřát se a najíst. Této restauraci fandím a obdivuji majitele Jakuba Olberta za jeho odvahu," řekl Super.cz Hůlka.

Hůlka vystoupil na podzim na několika demonstracích. "Od počátku tzv. covid krize nesouhlasím s chaotickými vládními opatřeními a nedostatečnou komunikací ze strany vlády. Nesouhlasím s tím, že státnímu aparátu jsou od března vypláceny plné platy, dokonce i odměny v době, kdy je mnoho lidem znemožněno pracovat a živit své rodiny," říká rázně.

Daniel Hůlka vrátil státní vyznamenání: Kancelář prezidenta republiky ho odmítla, poslal ho tedy poštou

"Velmi mě zaráží, že ani sami vládní činitelé nedodržují vlastní nařízení. Svoji podporu lidem, kterým se kvůli vládním nařízením hroutí životy, budu vyjadřovat i nadále, a to nejen krachujícím živnostníkům, ale také izolovaným seniorům či dětem, kterým tato doba bere bezstarostné dětství," uvedl zpěvák s tím, že lidská svoboda a plná osobní zodpovědnost za vlastní zdraví pro něj stojí nad jakýmkoli politickým rozhodnutím. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků