Daniel Hůlka (52 let)
zpěvák

Bulvární status: Před padesátkou se stal tatínkem. Autor: ac


Poznáte chlapečka vpravo?

Poznáte chlapečka vpravo? Foto: archiv D. Hůlky

Poznáte na fotce čerstvého padesátníka? V době největší slávy pokořil i Karla Gotta a nedávno se stal poprvé tatínkem

Proslavil se jako hrabě Dracula ve stejnojmenném muzikálu Karla Svobody (✝68) a tím se mu raketově doslova přes noc nastartovala kariéra. Jedním z chlapců na fotce není nikdo jiný než zpěvák Daniel Hůlka (52). Ten u příležitosti dnešních jubilejních 50. narozenin zapátral v rodinném archivu a našel tento skvost.

„Na této fotce mi jsou asi tři roky a jsem na ní se svým starším bráchou Filipem. Zrovna se, myslím, chystáme oba do školky,“ popsal nám fotku Daniel, který se v populárním muzikálu v roli Draculy objevuje dodnes. Za svůj život se oženil s tanečnicí Libuší Haraštovou a nyní žije s manželkou Bárou, která mu letos v únoru porodila dcerku Rozárku.

„Rodičovství si moc užívám, těším se na léto, budu odpočívat a věnovat se rodině,“ prásknul nám zpěvák své plány na léto. Kulaté narozeniny oslaví nejen se svými nejbližšími, ale také s fanoušky, pro které připravuje koncert. „Narozeniny oslavím v Lucerně, kde 13. června chystám velký koncert, na kterém přivítám třeba Michala Davida, Katku Brožovou nebo Kamilu Nývltovou, tak na to se moc těším,“ dodal závěrem zpěvák, který v roce 1998 v anketě Český slavík pokořil i Karla Gotta a stal se jejím vítězem. 

Eliška Vinterová , Novinky.cz


Časová osa článků