Dana Morávková (49 let)
herečka

Bulvární status: Jako by vypadala rok od roku lépe. Autor: daz


Veronika Žilková v Kameňáku

Veronika Žilková v Kameňáku Foto: Kameňák

Po kom to ta Agáta má? Veronika Žilková (57) nechala diváky nahlédnout hodně hluboko do výstřihu

Z ženského půvabu a odvahy po padesátce příliš neztratila. Veronika Žilková (59), manželka velvyslance v Izraeli a bývalého ministra obrany Martina Stropnického (64), v seriálu Kameňák odhodila zábrany a divákům ukázala vnady skoro stejně odvážně, jak to má ve zvyku její dcera Agáta Prachařová (36).

Žilková v Kameňáku představuje učitelku Vlastičku, kterou dříve hrála Dana Morávková (49). Ta ale tentokrát na natáčení seriálu z prostředí, které známe z předchozích pěti filmů, neměla čas. Naštěstí se zdá, že produkce za ni našla kvalitní komediální náhradu.

V druhém díle diváky oblíbeného seriálu dojde k velkému nedorozumění, které vyvolává řadu komických situací. Vlastička přistihne starostu Pepana v podání Václava Vydry (65), kterého tajně miluje, v objetí s jinou ženou. Ta je sice tchyní Pepanovy dcery a hlavnímu úředníkovi Kameňákova napravuje zničená záda, učitelka Vlastička to ale pochopí jinak.

Domnělou sokyni v lásce Bětu, hraje ji Zuzana Slavíková, pronásleduje i v domě a když se plíží po chodbě po čtyřech, naskytne se divákům opravdu zajímavá podívaná. V dnešním Kameňáku dojde ale i ke rvačce, osahávání prsou, převlékání Pavla Kikinčuka do ženských šatů i dalším postelovým hrátkám Martina Dejdara a Alice Bendové. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků