Dana Morávková (49 let)
herečka

Bulvární status: Jako by vypadala rok od roku lépe. Autor: daz


Dana Morávková, Karel Heřmánek a Zdeněk Žák s dětmi z nadace Slunce pro všechny na obalu kalendáře

Dana Morávková, Karel Heřmánek a Zdeněk Žák s dětmi z nadace Slunce pro všechny na obalu kalendáře Foto: Nadační fond Slunce pro všechny

Dana Morávková se nechala zvěčnit do kalendáře. Fotila i s hereckými kolegy

Divadlo Bez zábradlí dlouhodobě podporuje Nadační fond Slunce pro všechny. Ten na rok 2018 připravil nový kalendář s názvem „Pojďte si s námi hrát“. K onomu hraní ze stránek vybízejí herci ze zmíněného divadla jako Karel Heřmánek, Zdeněk Žák a Dana Morávková (49) spolu s dětmi z nadace. Slavnostní křest kalendáře proběhne v úterý 21.11. vpodvečer v kavárně divadla.

Křest doprovodí zpěvem a hudbou Zuzka Žáková, Nikol Kouklová, Jakub Baierle, Vladimír Albrecht a Kateřina Procházková a slovem pak dlouholetá patronka Hana Heřmánková a také ředitelka fondu Blanka Dvořáková. „Nadační fond Slunce pro všechny a já osobně si velice vážíme dlouhodobé spolupráce s Hanou Heřmánkovou a s herci a zaměstnanci Divadla Bez zábradlí. Domnívám se, že nám všem přináší radost a obohacuje nás o hezky prožité chvíle. Letošní kalendář je toho důkazem. Přála bych si, aby se líbil a potěšil i mnoho diváků divadla,“ uvedla Dvořáková.

Kalendář děti fotily ve všech prostorách divadla, rolí fotografů se ujali Zdeněk Žák a Michal Slovák za přispění Zuzky Žákové. „Chtěli jsme nafotit kalendář, který není statický, ale plný života, který by ukázal, že i děti s handicapem se mnohdy dokáží bavit lépe než děti bez něj,“ říkají.

Kalendář lze obdržet jako poděkování za příspěvek do Veřejné sbírky Nadačního fondu Slunce pro všechny, jejíž celý výtěžek bude věnován na nákup didaktických a interaktivních
pomůcek pro školu Slunce a Centrum služeb Slunce všem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků