Dana Morávková (49 let)
herečka

Bulvární status: Jako by vypadala rok od roku lépe. Autor: daz


Dana Morávková

Dana Morávková Foto: Klára Bartheldi

Opět jako modelka: Dana Morávková vypadá fantasticky

Ač si seriálová potvora Dana Morávková (49) drží své soukromí pevně pod pokličkou, její slabost pro luxusní kabelky a pozlátko není žádným tajemstvím. V jejím případě se dlouholetá vášeň pro nakupování a objíždění módních přehlídek stala nakonec investicí. Své znalosti a cit pro design již několik let promítá do tvorby vlastní kolekce kabelek.

Přestože profese herečky a návrhářky jsou naprosto odlišné, rozhodla se je Dana přeci jenom trochu propojit svou novou kolekcí, která je inspirovaná divadlem a zlatou érou filmu. „Navrhnout kolekci kabelek do společnosti byl můj velký sen. Opravdu dlouho jsem pracovala na tom, aby právě tyto kabelky byly nejen krásným doplňkem, ale i šperkem. Nafotili jsme je v divadle a hrozně jsem si užila to spojení mých dvou největších lásek, samozřejmě hned po mé rodině,“ byla nadšená herečka.

Krystaly a ozdobné prvky na Daninu kolekci dodala česká firma, která se podílela na kostýmech pro účastníky soutěže StarDance a spolupracuje s věhlasnými módními domy, jako je například Manolo Blahnik. A třešničkou na dortu je, že Dana svoji kolekci nafotila i jako modelka. Neskutečně jí to sluší. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků