Dagmar Plecháčová (35 let)
redaktorka Super.cz

Bulvární status: Informuje o žhavých novinkách ze zahraničí. Autor: jky


Marion Cotillard má po synovi i dceru.

Marion Cotillard má po synovi i dceru. Profimedia.cz

Držitelka Českého lva (41), obviňovaná z rozpadu Brangeliny, porodila holčičku

Původem francouzská herečka Marion Cotillard (46), která se v Hollywoodu prosadila mezi největší filmové hvězdy, se podle informací magazínu People stala podruhé maminkou. Pětiletému synovi Marcelovi porodila sestřičku. Bližší informace o porodu či jméně ale k dispozici nejsou.

Jednačtyřicetiletá rodilá Pařížanka potvrdila těhotenství loni v září jen pár dní po šokujícím rozchodu mezi Angelinou Jolie a Bradem Pittem, do kterého byla Cotillard kvůli spolupráci na snímku Spojenci minimálně mediálně zapojena.

Podle některých zdrojů měla být herečka jednou z příčin rozpadu nejslavnějšího filmového páru právě Marion, která se údajně s Pittem sblížila během natáčení zmiňovaného válečného dramatu. Není divu, že se objevily i spekulace, zda si dítě mimo manželství neupletl s herečkou právě Pitt. To ale Cotillard, jež v roce 2008 získala Oscara i Českého lva za ztvárnění Edith Piaf ve stejnojmenném snímku, od začátku odmítala a za otce označila svého partnera Guillaumeho Caneta, s nímž žije deset let. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků