Dáda Patrasová (66 let)
zpěvačka

Bulvární status: Obohatila svět výtvarného umění o Dádaismus Autor: ac


Felix Slováček

Felix Slováček Foto: archiv Mr. a Miss Look Bella (2x)

Mlsný kocour byl ve svém živlu: Felix Slováček si užíval mezi dívkami v bikinách

Tohle pozvání si Felix Slováček (79) nemohl nechat ujít. Po dovolené v Tunisku s manželku Dádou Patrasovou (66) se mohl naprosto legálně kochat půvaby mladých děvčat, když se stal porotcem v soutěži krásy.

Felix si roli porotce celostátní modelingové soutěže Miss & Mr Look Bella 2022, která má za sebou teprve první tiskovou konferenci a soustředění soutěžících, skutečně užíval. „Myslím, že nikoho nepřekvapuje, že se mi ženy líbí. Jsem umělec, ženy jsou celoživotně mými múzami," svěřil Super.cz Slováček, který se při povídání vrátil i k dovolené s Dádou a přáteli.

Na tohle její fanoušci rok čekali: Dáda Patrasová pózovala v bikinách! Tady s Felixem utužují vztahy

„No, moc se mi tam nechtělo, ale nakonec jsem si ty dny skvěle užil. Víte, jsem ve věku, kdy si chci užít každou minutu a žít naplno. Nemám rád spory a hádky, věčné hašteření. S Dádou tvoříme pár už desítky let, každý máme něco,"…míní hudebník. V Hotelu Sen, kde proběhla tiskovka, se mu prý sice líbilo, ale už se těší na soustředění v rakouských termálních lázních v Laa. „Rozhodně si vezmu plavky a využiji možnost termálních koupelí," plánoval. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků