Courteney Cox (57 let)
herečka

Bulvární status: Monica z Přátel už plastikám dávno neholduje. Autor: kj


Přátelství mezi slavnými ženami

Přátelství mezi slavnými ženami Foto: Super.cz/Profimedia.cz

6 nejlepších přátelství, která vznikla mezi slavnými ženami

I ve světe celebrit, kde je dozajista hodně falešných úsměvů, závisti a nevraživosti mezi jednotlivými umělci, občas vznikají dlouholetá opravdová přátelství. Kterým ženským hvězdám se podařilo udržet si svou slavnou nejlepší kamarádku?

Busy Philipps (39) & Michelle Williams (38)

Blond herečky se potkaly v seriálu Dawsonův svět a od té doby se přátelí. Často se doprovází na červeném koberci a Phillips se jednou vyjádřila časopisu People o jejich přátelství takto: „Ona je důkazem, že životní láska rozhodně nemusí být muž! Ona je láska mého života.“

Nicole Kidman (54) & Naomi Watts (50)

Potkaly se už na střední škole v Austrálii a jejich velké přátelství začalo v roce 1991 na natáčení filmu Flirtování. Mezi herečkami je silné pouto a Naomi nedávno krásně popřála své nejlepší kamarádce skrze instagramový účet k 52. narozeninám.

Jennifer Aniston (52) & Courteney Cox (57)

Nejen Rachel a Monica byly nejlepší kamarádky. V reálném životě jsou Jennifer s Courteney kamarádkami déle, než běžela show Přátelé, na které se seznámily. Jezdí spolu i na dovolenou.

Victoria Beckham (47) & Eva Longoria (46)

Tyto dvě dámy se potkaly v době, kdy se Victoria s rodinou přestěhovala do Los Angeles kvůli pracovní příležitosti David Beckhama (46). Brunetky si ihned porozuměly díky stejnému smyslu pro humor a společné vášni pro módu.

Salma Hayek (55) & Penélope Cruz (47)

Tyto dvě herečky jsou si tak blízké, že pro sebe mají i vtipné přezdívky. Přátelí se už více než dvacet let a objevily se spolu také ve filmu Sexy Pistols.

Cameron Diaz (49) & Drew Barrymore (44)

Prvně se potkaly, když bylo Drew 14 a Cameron 16. Hned se z nich staly kamarádky, které spolu trávily hodně času. Na společný film si musely celkem dlouho počkat, potkaly se až na natáčení filmu Charlieho andílci. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Profilový článek