Christina Aguilera (40 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Popová diva a královna jojo efektu. Autor: kv


Pro někoho bylo její vystoupení za hranicí vkusu, ona byla ale se svou burleskní show spokojená.

Pro někoho bylo její vystoupení za hranicí vkusu, ona byla ale se svou burleskní show spokojená. Foto: Showpix

Kila navíc pro ni nejsou limitem. Elis se záměrně svlékla do prádla a v divokém rytmu rozpohybovala své tukové polštáře

Jsou typy žen, které by se s takovou nadváhou skrývaly v dlouhém kabátu s rukávy až po zápěstí a lemem po kotníky. Do této kategorie ale zpěvačka Elis rozhodně nepatří. „Snažím se ukázat své přednosti. Když mám prdel a prsa, tak proč bych to skrývala?” říká.

Mladá umělkyně, vlastním jménem Eliška Mrázová, se rozvášnila během svého vystoupení na galavečeru Kadeřník roku. První vystoupení držitelky titulu Objev roku 2014 v anketě Český slavík bylo poměrně umírněné. Všestranná umělkyně si připravila upravenou verzi známé písně Shubidu. Její druhé vystoupení bylo ale o dost expresivnější. Ostravská zpěvačka na pódium nakráčela zahalená pouze do korzetu, který bylo na její velikost nutné ušít na míru, a černých kalhotek. Její prostorově výrazné tělo tak jen lehce zahaloval baloňáček.

Dlužno dodat, že i přes své větší rozměry ukázala Elis pohybové schopnosti. „Byla to pro mě velká výzva, nikdy jsem takhle netancovala a už vůbec ne na podpatcích. Taneční číslo jsme s tanečnicemi připravovaly asi čtyři dny,” svěřila se Super.cz boubelka.

Elis se za své tvary nijak nestydí a podle jejího názoru nepřekročila její burleskní show na píseň Christiny Aquilery (40) mantinely vkusu. Ptali jsme se jí, jestli by snad s odhalováním nechtěla počkat do doby, než zhubne na původní váhu. „To k tomu hodně patří. Ideální váha neexistuje, protože i ty ženy, které podle někoho mají ideální váhu, tak v jejich očích jsou třeba příliš tlusté,” říká Elis a dodává: „Nepřemýšlela jsem o tom, že bych tohle číslo měla dělat až v době, kdy budu o třicet kilo lehčí, to vážně ne.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků