Chris Pratt (42 let)
herec

Bulvární status: Star-Lord z Avengers má dítě s dcerou Arnolda Schwarzeneggera. Autor: kj


Bryce Dallas Howard s Chrisem Prattem ve filmu Jurský svět: Zánik říše

Bryce Dallas Howard s Chrisem Prattem ve filmu Jurský svět: Zánik říše Profimedia.cz

Takhle to dopadá, když nemáte kaskadéra: Hvězda Jurského světa ukázala šílené modřiny

Bryce Dallas Howard (39) je zpátky v pracovním procesu a je to znát. Herečka v Británii natáčí film Jurassic World: Dominion, pokračování Jurského světa z roku 2018, a pochlubila se pořádnými modřinami.

Herečka nejprve sdílela společný snímek s kolegou Chrisem Prattem (42) s komentářem: „Za poslední týdny mám svaly na břiše úplně namožené od smíchu. Je skvělé být zpět v práci s tímhle zábavným chlapíkem,“ napsala na Twitteru.

Pratt ji na to vyzval, aby se pochlubila i svými modřinami. „Ukaž jim ty modřiny, (má šílené modřiny z kaskadérské práce), jen jim je ukaž!“

Howard se tedy podělila o fotky modřin, které pokrývají její paže: „Zvedněte ruku, pokud jste šťastní, že zase můžete dělat kaskadérské kousky,“ napsala ke snímkům.

ČTĚTE TAKÉ: Manžel Katherine Schwarzenegger Pratt se poprvé rozpovídal o jejím těhotenství: Není to jen ona, kdo se zakulacuje

Natáčení by mělo trvat dalších 16 týdnů a produkce investovala velké peníze do bezpečnostních opatření kvůli pandemii koronaviru. „Nikdy bychom se nevraceli do práce, kdyby to nebylo bezpečné. Bereme to krok za krokem a jsem velmi vděčná, že mám práci,“ uvedla Howard minulý měsíc v rozhovoru pro rádio SiriusXM. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek