Charlie Sheen (55 let)
herec

Bulvární status: Již delší dobu bojuje s HIV. Autor: daz


Charlie Sheen měl sexuálně zneužít tehdy 13letého Coreyho Haima.

Charlie Sheen měl sexuálně zneužít tehdy 13letého Coreyho Haima. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Další oběť vyřizování promlčených hříchů? Charlie Sheen měl jako teenager sexuálně zneužít 13letého kolegu

Pokud to takhle půjde dále, americký filmový průmysl čeká zánik. Kvůli neuhlídaným sexuálním choutkám se už zavržení dočkali Harvey Weinstein a Kevin Spacey. Teď přišla řada na Charlieho Sheena (55).

Hvězda seriálu Dva a půl chlapa nedostatkem sexu nikdy netrpěla. HIV pozitivní Charlie Sheen se při výběru sexuálních partnerek neomezoval jen na hollywoodské kolegyně, ale za sex byl ochotný si zaplatit. A nejspíš nezůstal jen u žen.

Herec po zveřejnění své diagnózy žije zodpovědněji. Teď jej ale dostihla vzdálená minulost. Vytahování promlčených hříchů je teď v Hollywoodu v módě. Olej do ohně přilil i Domink Brascia, známý leda tak z béčkových hororů. Ten si vzpomněl, že mu jeho kamarád Corey Haim kdysi vyprávěl o tom, jak jej sexuálně zneužil Charlie Sheen. Ten už ovšem nic nepoví, protože zemřel v roce 2010. Tehdy mu bylo pouhých 38 let a jeho smrt způsobilo předávkování léky.

„Haim se mi svěřil, že měl anální sex s Charliem Sheenem, když spolu natáčeli film Lucas. Myslel si, že spolu mají vztah, ale Sheen jej jen zneužil a pak už o něj neprojevil zájem,“ vylíčil Brascia vzpomínky svého kamaráda z doby, kdy Coreymu bylo 13 let a Charliemu o šest více.

Minulost známého proutníka byla určitě dost bouřlivá, toto obvinění však popírá. Americký magazín National Enquirer je ovšem přesvědčen o opaku. Tvrzení má prý podloženo více než stovkou svědků. Členové štábu, který v roce 1985 natáčel film Lucas, věděli, s kým mají tu čest. Sheen si měl na hotelový pokoj vodit také nezletilé komparsistky a mít s nimi sex. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků