Celeste Buckingham (26 let)
zpěvačka

Bulvární status: Slovenská zpěvačka dobývá nejen Slovensko a Česko, ale podmaňuje si i Ameriku. Autor: jc


Místo Ester zpívá v LOVEní Celeste Buckingham.

Zpěvačkou není, a tak v klipu dostala jiný hlas: Za Ester Geislerovou zpívá známá slovenská zpěvačka

Zpěvačka Celeste Buckingham (26) a skupina O5 a Radeček společně nazpívali milostný duet s názvem Lovení k nové romantické komedii LOVEní. Hlavní představitelka filmu Ester Geislerová se pak s hudebníky sama potkala v nahrávacím studiu, kde společně natočili záběry pro videoklip, který píseň a současně titulní skladbu filmu doprovází.

„Musím říct, že mě to bavilo. Je hezký sledovat při práci talentovaný lidi a myslím, že k LOVEní se tahle písnička hodí,“ vzpomíná Ester Geislerová na setkání se Celeste Buckingham a zpěvákem skupiny O5 a Radeček.  Možná i trochu zalitovala, že zpěv ve výčtu jejích talentů chybí.

Skladba Lovení vznikla přímo na míru filmu, tvůrci znali jeho scénář, hlavní motivy hledání lásky i širší význam názvu filmu. LOVEní jako všechno, co souvisí s láskou. A také LOVEní jako lov, v tomto případě lov na lásku. Úzké propojení snímku a jeho titulní písně se odráží i v názvu skladby.

„Spolupráce na filmu LOVEní je od začátku plná šťastných náhod. Téma filmu nás zaujalo natolik, že titulní písničku jsme složili doslova přes noc,“ přibližuje zpěvák populárních „Radečků“ Tomáš Polák. „Chtěli jsme z ní ale mít duet a jsme nadšení, že do toho s námi šla právě Celeste. Je to skvělá zpěvačka, nabídek na duety dostává hodně, a tak si vážíme toho, že se rozhodla pro spolupráci s námi na LOVEní,“ dodal Tomáš Polák.

Zpěvačku oslovila nejen píseň, ale i samotný film a žánr romantické komedie. "Mám radost, že mě chlapci přizvali ke spolupráci na této skladbě. Věřím, že je to píseň, která osloví nejen filmové diváky, ale všechny, kteří prožívají radosti i starosti spojené s láskou," míní Celeste, která je sama čerstvě zamilovaná. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků