Cara Delevingne (28 let)
modelka

Bulvární status: Tahle kočka uspěla jako modelka i herečka. Navíc umí zpívat a napsala román. Autor: ac


Tito manželé se vzájemnou přitažlivostí netají...

Tito manželé se vzájemnou přitažlivostí netají... Profimedia.cz

Herecký pár neovládl chtíč: Manželé na premiéře předvedli to, co mělo zůstat za dveřmi jejich ložnice

Komiksová adaptace Sebevražedný oddíl namísto hrdinů oslavuje padouchy a bortí všechny zažité hollywoodské konvence. Premiéra nejzběsilejšího filmu letošního roku tak samozřejmě nemohla být přehlídkou usedlých rób a strnulých výrazů.

Na newyorské premiéře Sebevražedného oddílu se sešla hvězdná herecká sestava, která se svých rolí nejspíš nehodlá vzdát ani po natáčení. Slavnostní projekce byla plná extravagantních outfitů, které kromě Margot Robbie (30) a Cary Delevingne (28) oblékl i novodobý Joker Jared Leto (49). Herec byl už dříve znám zálibou ve velmi nápadité módě a kabátem s květinovými výšivkami dostál své pověsti.

Fotografy ale nejvíce zaujal Jim Parrack, jemuž se díky krásné manželce podařilo zastínit podstatně zářivější konkurenci. Herec ze seriálu True Blood: Pravá krev před objektivy dokázal, že jej s Leven Rambim spojuje nezkrotná vášeň. Blondýnka z Temného případu není rozhodně žádná stydlivka a s Jimem předvedla žhavou olizovačku. Manželé se z nich stali teprve loni v říjnu a, jak je vidět, vzájemnou přitažlivost se vůbec nezdráhají dokazovat na veřejnosti. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků