Cameron Diaz (48 let)
herečka

Bulvární status: Po čtyřicítce se dočkala prstýnku, před padesátkou dítěte. Autor: kj


Na letišti v Los Angeles si herečka maskovala bříško.

Na letišti v Los Angeles si herečka maskovala bříško. Profimedia.cz

Cameron Diaz se prý konečně dočkala! Ve 43 letech čeká první miminko

Na Cameron Diaz (48) se letos usmálo štěstí už jednou, když si v lednu po necelém roce randění vzala zpěváka a kytaristu Benjiho Maddena z kapely Good Charlotte. A nyní si vrabci štěbetají, že herečka se svým prvním a o sedm let mladším manželem nejspíš čeká i vytoužené miminko.

„Není žádným tajemstvím, že se už nějakou dobu pokoušejí o miminko. Cameron pouze nechce těhotenství oznámit před začátkem druhého trimestru,“ prozradil zdroj z hereččina okolí s tím, že by Diaz mohla být zhruba v osmém týdnu.

Dvojice byla poprvé od chvíle, kdy se o těhotenství začalo spekulovat, viděna v pondělí na letišti v Los Angeles. Herečka se zdála být i po absolvování dlouhého letu z Austrálie, kde se i s manželem a jeho bratrem Joelem účastnila finále soutěže The Voice, ve skvělém rozpoložení. Fotografům ovšem neuniklo, že si bříško maskovala mikinou ovázanou kolem pasu a koženou kabelkou.

Manželé spekulace, které vzešly od jejich společných přátel, zatím nikterak nekomentovali, ale ani nevyvrátili, což naznačuje, že by mohli opravdu jen vyčkávat s oznámením. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků