Cameron Diaz (48 let)
herečka

Bulvární status: Po čtyřicítce se dočkala prstýnku, před padesátkou dítěte. Autor: kj


Cameron Diaz odvaha neschází.

Cameron Diaz odvaha neschází. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Čtyřicátnice Cameron Diaz vytvořila nejpikantnější film své kariéry: Při natáčení videa jen pro soukromé účely šla úplně donaha

Tohle od Cameron Diaz (41) nikdo nečekal. Hollywoodská hvězda projevila po čtyřicítce velkou odvahu a přijala velmi odvážnou roli ve filmu plném nahoty a sexu.

Své sexy křivky známá herečka předvedla už v komedii Charlieho andílci a jejím pokračování, ale tentokrát pořádně přitlačila na pilu. Diváci se jí tak dočkají v kontroverzním filmu Sex Tape, který má potenciál zařadit se k nejskandálnějším počinům celé hollywoodské historie.

Cameron Diaz si v něm zahraje znuděnou manželku, která se se svým chotěm rozhodne natočit domácí erotické video. Žhavý materiál se ovšem záhy ztratí, a objeví se hrozba, že se pikantní záběry stanou veřejným tajemstvím.

Intimní chvíle si Cameron před kamerou užila s Jasonem Segelem, hvězdou seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který kvůli odvážnému počinu výrazně zhubnul. Diaz kontroverzní roli přijala po dobré zkušenosti s režisérem Jakem Jasdanem, který její komediální talent zúročil už před třemi lety ve filmu Zkažená úča. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků