Cameron Diaz (48 let)
herečka

Bulvární status: Po čtyřicítce se dočkala prstýnku, před padesátkou dítěte. Autor: kj


Jessica Biel přijela za Justinem Timberlakem do Portorika, kde natáčí nový film.

Jessica Biel přijela za Justinem Timberlakem do Portorika, kde natáčí nový film. Profimedia.cz

Je jasné, na co ulovila Justina Timberlaka! Smyslná Jessica Biel v mokrém tričku řádila ve vlnách

Vztah mezi dvěma časově vytíženými umělci je vždy složitý, ale jak se zdá, Justin Timberlake (31) s Jessicou Biel (30) zjistili, že jeden bez druhého nemohou být. Přestože se loni po čtyřletém vztahu na krátko rozešli, pouto mezi nimi bylo stále natolik silné, že se k sobě vrátili. A jako důkaz opravdových citů zamilovaný Justin požádal smyslnou herečku o ruku. Zřejmě si nedokázal představit, že by o ni mohl znovu přijít.

Až k zásnubám se s Justinem nedostala žádná z jeho dřívějších partnerek. Několik let přitom strávil po boku Britney Spears (39), a to v době, kdy oba byli na vrcholu kariéry. Po tři roky byla jeho partnerkou také herečka Cameron Diaz (48).

V Jessice však Justin našel svou spřízněnou duši, která se snaží se svým snoubencem trávit veškerý volný čas. V těchto dnech mu například dělá společnost v Portoriku, kde Timberlake natáčí svůj poslední film Runner, Runner a ve chvílích volna si chodí zaplavat do moře.

Bystrým fotografům neunikla její perfektní postava, která v mokrém tričku ještě více vynikla. Jessica nedávno prozradila recept na štíhlou postavu: „Za mě je to hodně spánku, pití spousty vody, dodržování zdravého stravování a také žádný alkohol.“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek