Brad Pitt (58 let)
herec

Bulvární status: S Angelinou Jolie mu to nevyšlo, ale dočkal se prvního Oscara. Autor: kj


Brad Pitt

Brad Pitt Profimedia.cz

Že by byl na obzoru nový hvězdný pár? Brad Pitt má randit s touto éterickou zpěvačkou (35)

A je to tu zase. Svět obletěly spekulace, že má Brad Pitt (58) novou známost. Tentokrát by mělo jít o švédskou zpěvačku Lykke Li (35), která podle deníku The Sun žije vedle Pitta a tajně s ním randí už několik měsíců.

Dvojice se k věci nevyjádřila. Ostatně, kdy naposledy chtěl Pitt rozebírat své soukromí? Čas spolu mají trávit od poloviny loňského roku a údajný románek se jim prý dařilo tutlat právě díky tomu, že bydlí tak blízko sebe.

O hercově milostném životě se od rozchodu s Angelinou Jolie (47) spekuluje neustále. Prakticky o každé dámě, která se objeví po jeho boku, se hovoří jako o jeho nové známosti.

O této herečce se mluvilo jako o partnerce Brada Pitta: Jak reagoval, když se to dozvěděl?

V posledních letech ho takhle spojovali například s herečkou Alií Shawkat, modelkou Nicole Poturalski nebo designérkou Neri Oxman.

Lykke má pětiletého syna Diona s expartnerem Jeffem Bhaskerem. Brad se zatím stále soudí s Jolie kvůli péči o děti. Zatímco on chce mít nezletilé děti Zaharu (17), Shiloh (16), Knoxe a Vivienne (13) ve střídavé péči, Jolie usiluje o péči výhradní. Starší synové Maddox (20) a Pax (18) mezitím dosáhli plnoletosti, a spor se jich tak netýká. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků