Beyoncé Knowles (39 let)
zpěvačka

Bulvární status: Beyoncé je symbolem smyslné ženskosti a dnes už i máma na plný úvazek. Autor: dp


Solange Knowles se rozešla s manželem Alanem Fergusonem.

Solange Knowles se rozešla s manželem Alanem Fergusonem. Profimedia.cz

Nejen Beyoncé měla s manželem krizi: Sestra (33) zpěvačky se po pěti letech manželství rozešla se slavným režisérem

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. 33letá sestra zpěvačky Beyoncé (39) Solange Knowles, která se sama také věnuje hudbě, ohlásila rozchod s manželem Alanem Fergusonem, režisérem hudebních videoklipů. Oznámila to v pátek prostřednictvím Instagramu, po pěti letech manželství.

„Přede 11 lety jsem potkala fenomenálního muže, který mi úplně změnil život. Začátkem roku jsme se rozešli a šli si každý svou cestou. Nikomu do toho sice nic není, ale chci být upřímná především sama k sobě, jak jsem to dělala vždycky,“ rozepsala se zpěvačka v emotivním příspěvku.

Solange přiznala, že je to pro ni krok do neznáma, ze kterého má pochopitelně strach, ale zároveň se v sobě snaží najít sílu ho překonat. „Ať všechny životní změny, které prožíváte, doprovází světlo a láska,“ popřála nakonec sledujícím.

Pár se vzal v roce 2014 v New Orleans před zraky zhruba 100 hostí, včetně Beyoncé a Jaye-Z. Zdá se, že Bey tak není jediná, kdo čelil manželské krizi. Není tajemstvím, že slavný rapper byl Beyoncé nejednou nevěrný. K jeho záletům se vyjádřila v nespočtu písní, věnovala jim dokonce celé album Lemonade v roce 2016. Krizi slavný pár však doposud pokaždé zažehnal. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků