Beyoncé Knowles (40 let)
zpěvačka

Bulvární status: Beyoncé je symbolem smyslné ženskosti a dnes už i máma na plný úvazek. Autor: dp


Jen s malou červenou kabelkou v modře proužkovaných krátkých šatech byla Beyoncé neuvěřitelně sexy.

Jen s malou červenou kabelkou v modře proužkovaných krátkých šatech byla Beyoncé neuvěřitelně sexy. Profimedia.cz

Neuvěřitelné! Dva měsíce po porodu dvojčat Beyoncé vypadá, jako by ani nebyla těhotná

Ani ne dva měsíce poté, co se Beyoncé (40) narodila dvojčata Rumi a Sir Carter, vypadá tato americká diva naprosto úchvatně. Prokázala to v noci na pátek, když si v krátkých šatech vyrazila se svým manželem, raperem Jayem Z.

Když šli do Sushi Parku v západním Hollywoodu, vzali to malou procházkou kolem obchůdků na Sunset Strip. Dvacetinásobná držitelka ocenění Grammy a zároveň trojnásobná matka zářila jako sluníčko a byla v povznesené náladě. Jen s malou červenou kabelkou v bílých, modře proužkovaných, krátkých šatech, důvtipně převázaných šerpou v pase, byla neuvěřitelně sexy.

Podle místních zdrojů dorazili manželé na pozdní romantickou večeři kolem 21:45 a zdrželi se asi hodinu. Byli velmi přátelští jak k personálu, tak k hostům, s některými z nich i krátce pohovořili. Když se pak rozloučili u dveří podniku, na chvilku se ještě zastavili, aby se pokochali noční oblohou Los Angeles plnou hvězd. Pak Jay Z svoji ženu něžně pohladil po zádech a až pak jim ochranka pomohla usadit se do přistaveného auta. 

Super.cz


Časová osa článků