Beyoncé K (39 let)
zpěvačka


Tato nádhera patří 53. nejbohatšímu muži světa.

Tato nádhera patří 53. nejbohatšímu muži světa. Profimedia.cz

Tenhle superluxusní skvost mezi jachtami patří ruskému miliardáři Abramovičovi

Ruský podnikatel Roman Abramovič (45) sice aktivně pracuje na rozmnožování svého mnohamiliardového majetku, ale na chvíle odpočinku si o svátcích také trochu času udělal. S několika přáteli a partnerkou, ruskou modelkou Dariou Zhukovou, se na Boží hod vánoční uchýlil k relaxaci na své superluxusní jachtě Eclipse na pobřeží karibského ostrova Saint-Barthélemy.

Abramovič, který je u nás známý především jako vlastník anglického fotbalového klubu Chelsea, je mimo jiné majitelem i této parádní šestipodlažní jachty s prostornou palubou, kde movitý oligarcha strávil příjemné odpoledne.

V současnosti devátý nejbohatší Rus a 53. nejbohatší muž světa však ani tentokrát nedokázal nechat svůj mobil vypnutý a často si vyřizoval telefonní hovory. Možná, že dolaďoval i poslední detaily své pompézní silvestrovské oslavy, na které jej spolu s 300 hosty budou bavit hvězdy první kategorie jako Beyoncé, (39) Black Eyed Peas, Red Hot Chilli Peppers či Prince. Celá novoroční ‚sranda‘ vyjde Romana Abramoviče v přepočtu na 153 miliónů korun. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků