Betka Stanková (42 let)
herečka

Bulvární status: Vztah s otcem dítěte jí nevyšel... Autor: ank


Betka Stanková s přítelem Janem Seidelem na 100. repríze muzikálu Robin Hood

Betka Stanková s přítelem Janem Seidelem na 100. repríze muzikálu Robin Hood Michaela Feuereislová

Hvězdu seriálu Vyprávěj Stankovou požádal přítel na jevišti divadla o ruku

Hvězda seriálu Vyprávěj herečka Betka Stanková (42) oslavila v divadle Kalich své 32. narozeniny a největší překvapení jí připravil její přítel Jan Seidel. S květinou před naplněným sálem na jevišti poklekl a požádal Betku o ruku.

"Co jsem Betce řekl, si necháme pro sebe. Jestli to byla žádost o ruku? Neřeknu," usmál se po 100. repríze muzikálu Robin Hood přítel Betky Stankové (42) ochotnický herec Jan Seidel.

Jeho činy mluvily za vše. Před naplněným sálem na jevišti před svojí láskou poklekl a předal jí nádhernou kytici. Půvabná slovenská herečka byla dojatá a měla slzy na krajíčku.

"Třeba doma v kytici najdu prsten," usmívala se po představení Stanková (42). "S Honzou jsme spolu dva roky. Máme krásný vztah. Seznámili jsme se v divadle Ypsilon, kam jsme přišli podpořit své přátele. Honza hraje také divadle. Je členem ochotnického spolku v Dobřichovicích. A je skvělej," prozradila na svého partnera herečka. "Ráda se za něj provdám," usmála se.

Stou reprízu Robina Hooda si nenechal ujít autor hudby Ondřej Soukup, jehož přítelkyně Lucia Šoralová hraje v muzikálu jednu z hlavních rolí.

„Vzhledem k tomu, jaké taneční a až akrobatické výkony jsou nuceni herci v Robinu Hoodovi podávat, jsem šťastný, že se nikdo z nich za tu stovku repríz nezabil,“ vzdal hercům hold po kulatém představení autor hudby Ondřej Soukup. „Ale pár oděrek bylo, to by nebylo fér zastírat," dodal.

V publiku zasedly herečky Michaela Kuklová a Sabina Laurinová. Pozvána byla také Radka Pavlovčinová, která se v Robinovi alternuje s Leonou Machálkovou. Po skandálu s hercem Miroslavem Etzlerem ale veřejné akce plné novinářů raději nenavštěvuje. "Omluvila se, že je v zahraničí," řekl Novinkám tiskový mluvčí muzikálu Jaroslav Panenka. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků