Ben Affleck (48 let)
herec, režisér

Bulvární status: Slavný herec obnovil vztah s Jennifer Lopez. Autor: kj


Jennifer Lopez nezklamala...

Jennifer Lopez nezklamala... Profimedia.cz

Kariéru si postavila na miliónovém zadečku, ale Jennifer Lopez (47) se stále může pochlubit i výstavním dekoltem

Ani s padesátkou na krku Jennifer Lopez (52) nepolevuje v pracovním nasazení a kromě zpěvu se věnuje i herectví. Na slavnostním uvedení druhé řady seriálu Shades of Blue nestárnoucí sexbomba zazářila jako na jevišti při svých koncertech.

Jako zpěvačka se už Jennifer dávno zařadila mezi popové stálice a dokáže konkurovat i o generaci mladším kolegyním. Její herecké ambice se ovšem s tak nadšeným přijetím v minulosti nesetkaly. Všestranná umělkyně byla za své výkony na stříbrném plátně desetkrát nominována na Zlatou malinu a za roli v komedii Láska s rizikem ji dokonce získala i se svým tehdejším partnerem Benem Affleckem (48).

Krimiseriál Shades of Blue, v němž Jennifer Lopez hraje svobodnou matku a policistku spolupracující s FBI, ji ale ukazuje v podstatně lepším světle. Za svou roli dostala People´s Choice Award, jíž se během své bohaté kariéry nikdy nedočkala ani jako zpěvačka. Seriál navíc pokračuje druhou řadou, takže u diváků rozhodně nepropadl.

Sexy čtyřicátnice nové díly propagovala v New Yorku. Jennifer pro tuto příležitost zvolila outfit, jímž obtáhla své dokonalé křivky. Maminka devítiletých dvojčat Emme a Maxe se stále může pochlubit pevnými ňadry a odvážný výstřih je u ní sázkou na jistotu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků