Behati Prinsloo (32 let)
modelka

Bulvární status: S Adamem Levinem už mají dvě dcery Autor: ac


Tyto celebrity si letos vystrojily svatbu.

Tyto celebrity si letos vystrojily svatbu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Angelina Jolie, Kim Kardashian i George Clooney: 12 celebrit, které letos lásku zpečetily svatbou

Nevěstou roku 2014 chtěla být slávychtivá Kim Kardashian (40), ale převezla ji Angelina Jolie (46), které oblékla svatební šaty v době, kdy už to od ní nikdo nečekal. Stejně tak se nejsledovanějším ženichem nestal Kanye West (44), jehož zastínil George Clooney (60), když nečekaně skoncoval se životem starého mládence.

Zatímco velkolepé svatbě Kim Kardashian s Kanyem Westem předcházela snaha obou snoubenců udělat z jejich veselky událost roku, Angelina Jolie a Brad Pitt (57) se oddali v soukromí, a nebýt fotek hollywoodské hvězdy ve svatebních šatech, nikdo by sňatku ostře sledovaného páru nevěřil.

Slavná herečka, která se letos předvedla také jako režisérka firmu Nezlomný, si na rozdíl od Kim Kardashian pozornost médií nevynucuje, a svatbu pojala spíše jako symbolické gesto pro šest dětí, jež s Bradem Pittem vychovává. Potomci se dokonce svými výtvory podíleli na svatebním závoji, který doplnil šaty z dílny Donatelly Versace.

Angelina s Bradem svatbu uspořádali ve svém francouzském zámku Miraval za přítomnosti pouhých dvaceti hostů. Kim a Kanye svůj velký den pojali podstatně velkolepěji a nejraději by do Florencie pozvali půlku Ameriky. Itálie se letos stala dějištěm další významné události, když George Clooney v Benátkách vstoupil do manželství s Amal Alamuddin. Nevěstou se počátkem roku stala i jeho bývala Stacy Keibler, která si za slavného herce velice rychle našla náhradu.

Tím výčet letošních svateb pochopitelně nekončí. Praštili do toho i Andrea Bocelli, Scarlett Johansson (36), Jessica Simpson (41), Adam Levine s Behati Prinsloo (32) a další celebrity, které najdete v galerii.

Který nový manželský pár je vám nejsympatičtější?

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek