Bára Nesvadbová (47 let)
spisovatelka, moderátorka

Bulvární status: Píše jednu knihu za druhou Autor: ac


Barbora Nesvadbová podlehla cvičení. Super.cz

Vnady zůstaly, paže a pas se ale vyrýsovaly. Stojí za proměnou spisovatelky nová láska, nebo cvičení?

Když Barbara Nesvadbová (47) veřejně představovala nový šperk, jehož výtěžek pomáhá dobré věci, velmi jí to slušelo. Spisovatelka si dovolila obléknout rudou róbu od Taťány Kovaříkové, ve které vynikly její štíhlé boky a vypracované paže. Za Bářinou dobrou formou může nový vztah s renomovaným lékařem, profesorem Andrejem Sukopem. V poslední době měla ale Nesvadbová k držení životosprávy dobrou motivaci.

Z pláže do galerie. Vnadná spisovatelka v tílku s hlubokým výstřihem okouzlila Amsterdam

„Odjíždím s fotografkou Annou Mrázek Kovačič do Toskánska. Budeme fotit kalendář pro nadační fond Be Charity. Týden už nejím, ale moc to nefunguje,“ uvedla s humorem a zbytečnou sebekritikou spisovatelka. „Říkala jsem fotografce Anče, že už se mi nechce fotit. Že se cítím dospělá. Ona na to reagovala: ’Myslím, že máš před sebou poslední rok, kdy ještě můžeš.’,“ smála se Bára Nesvadbová.

Mateřské pudy uplatňuje na cizích: Je mi líto, že nemám víc dětí, posteskla si sexy spisovatelka

Stravovací návyky Bára příliš nemění. Do svého života zařadila pohyb. „Už dlouhou dobu intenzivně cvičím. Mě to baví. Jinak ale nejsem člověk, který by něco extrémně dodržoval. Ráda si dělám svá vlastní pravidla,“ uvedla Bára Nesvadbová, která tím dokazuje, že v životě je nejdůležitější najít harmonii. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků