Bára Nesvadbová (47 let)
spisovatelka, moderátorka

Bulvární status: Píše jednu knihu za druhou Autor: ac


Bára zažila netradiční focení.

Bára zažila netradiční focení. Foto: Super.cz/Korff

Na tohle není příliš zvyklá. Sexy spisovatelka pózovala zavěšená v průhledné látce

Kvůli pandemii je řada projektů v showbyznyse u ledu. O to víc je ale potřeba pomáhat. Barbara Nesvadbová (47) loni nemohla uspořádat kvůli vládním opatřením tradiční charitativní večeři, která bývá výrazným zdrojem příjmů pro její nadační fond Be Charity. V době lehkého rozvolnění v létě se ale spisovatelce podařilo nafotit charitativní kalendář.

Bez nároku na honorář v kalendáři Korff pro rok 2021 pózovali Jan Saudek s manželkou i dětmi, Aneta Vignerová, Michal Štipa, Jana Stryková, Ivo Kahánek, Nikol Kouklová a Alžbeta Bartošová. Samozřejmě před objektivem fotoaparátu Romana Sluky musela zapózovat také Bára Nesvadbová. Spisovatelka oblékla neobvyklou róbu a výraznou ozdobu hlavy.

Spisovatelka Bára Nesvadbová nás pozvala domů: Tady píše své knihy a žije s dcerou, maminkou a tetou

„Přiznám se, že focení bylo jiné než běžná módní nebo reportážní. Roman tvoří ve snech, v obrazcích,“ komentovala pro Super.cz focení Bára, která pózovala jednak s klavíristou Ivo Kahánkem, objevuje se ale i na samostatné fotce zapletená do transparentní látky. Jelikož je spisovatelka veselá kopa, tak se jen těžko se před fotoaparátem v kostýmu bránila smíchu.

„Ta síťovina byla paradoxně jednodušší. Jen jak se pořád směju, bylo těžké udržet kamennou tvář,“ uvedla s úsměvem Bára.

Výtěžek z prodeje kalendáře poputuje na pomoc Emičce Hoškové z Českých Budějovic, která trpí Pelizaeus-Merzbacherovým syndromem.

V kalendáři má jen oko: Bára Nesvadbová si to vynahradila sexy outfitem na jeho křtu, kde ukázala mnohem víc

„Myšlenka a poslání, které tento kalendář nese, je propojení krásy a umění a jeho další přidanou hodnotou je charitativní účel. Oslovili jsme nadační fond Be Charity Barbary Nesvadbové a společně jsme zapojili osobnosti, které naší spolupráci přijaly bez nároku na honorář. Věříme, že každý prodaný kalendář Korff 2021 pomůže v nelehké situaci Emičce a její rodině, kterou jsme společně s nadačním fondem vybrali,“ říká distributorka kosmetické značky Marie Trupiano, bez které by kalendář nemohl vzniknout. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků