Bára Basiková (58 let)
zpěvačka

Bulvární status: Sympatická padesátnice se pyšní mladším manželem. Autor: veš


Berenika Kohoutová s Bárou Basikovou a Jitkou Čvančarovou

Berenika Kohoutová s Bárou Basikovou a Jitkou Čvančarovou Foto: archiv TV Nova

Návrat do osmdesátek: Kohoutová, Basiková a Čvančarová to ve Tváři rozjedou jako Zázvorková, Kozderková a Růžičková

Na obrazovky se vrací oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas, která i tentokrát bude plná propracovaných proměn. Diváci tentokrát uvidí souboj těch nejlepších z řad minulých. Do show se tak vrací třeba zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (30).

Hned v první epizodě dostala číslo, na které nebude sama. S legendárním vystoupením, které v originále pro Silvestr roku 1978 nazpívaly Laďka Kozderková, Helena Růžičková a Stella Zázvorková, jí pomůžou Jitka Čvančarová (43) a Bára Basiková (58). A nutno říct, že to bude povedený návrat do osmdesátek.

Další hvězdná jména v nové řadě Tváře: Na koho dalšího se vedle Marty Jandové můžete těšit?

„Bylo to přesně tak, jak jsem říkala, pár vteřin před výstupem šílená tréma a zatmění, ale nějak jsme to zvládly, bylo to takové spontánní a moc jsme si to užily,“ svěřila Berenika Kohoutová, které v maskérně vytvořili blond helmu, přesně takovou, jakou Laďka Kozderková nosila.

„Během vystoupení byly nečekané momenty, například když se nám Jitka rozprostřela coby Helena Růžičková na podlaze a udělala provaz a my jsme ji měly zvedat, tak se to nějak zaseklo, protože v tom velkém těle se zvedala opravdu špatně,“ dodala k jejich vystoupení s písní Mňau Bára Basiková. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků