Bára Basiková (58 let)
zpěvačka

Bulvární status: Sympatická padesátnice se pyšní mladším manželem. Autor: veš


Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová Foto: archiv TV Nova

Máme se nač těšit: Do Tváře vstoupí oblíbená česká herečka a spolupracovník kapitána Dema

Na obrazovky televize Nova se už 5. září vrací formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tvoje tvář má známý hlas odtajnila další účinkující.

Po Erice Stárkové (37), Albertovi Černém (32), Báře Basikové (58) a Martinovi Schreinerovi přichází další jména. Diváci se mohou těšit na nejvnadnější českou herečku Jitku Čvančarovou (43) a talentovaného zpěváka Jordana Haje (33), partnera moderátorka Emmy Smetany a spolupracovníka kapitána Dema.

Pro Jitku Čvančarovou není Tvář nic nového, v první řadě totiž působila jako porotkyně. „Já už to tady mám zmapované z jiné pozice, takže show sleduju vlastně od první řady. Kromě porotcování jsem byla několikrát jako host, takže mě to nesmírně baví,“ svěřila. Jitka je navíc velmi nadšená z ostatních účinkujících. „Já si myslím, že letos se ta partička povedla a je úplně jedinečná. Takže se na ně moc těším,“ míní herečka, která prošla mj. i několika muzikály, takže může nabídnout i hudební potenciál, nejen své bujné vnady.

ČTĚTE TAKÉ: Další hvězdy Tváře odtajněny: Těšte se na proměny Báry Basikové i zpěváka ze SuperStar

Jordan Haj, česko-izraelský režisér, herec a zpěvák, jehož alter ego ProGram spoluvytváří projekt Kapitán Demo, prý musel dlouho přemýšlet, než nabídku přijal. „Účast ve Tváři jsem samozřejmě nějakou dobu zvažoval, ale tvůrčí tým pořadu má moji důvěru a na celý ten proces se díky tomu těším. Přál bych si vždy napodobit daného interpreta tak, aby to byla pocta tomu umělci a ne výsměch,“ věří. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků