Antonio Banderas (59 let)
herec

Bulvární status: Španělský seladon, který si po rozvodu s Melanií Griffith našel o 20 let mladší partnerku.


Tereza Maxová s Antoniem Banderasem, jenž jí ve španělské Marbelle předal cenu za její charitativní práci pro děti.

Tereza Maxová s Antoniem Banderasem, jenž jí ve španělské Marbelle předal cenu za její charitativní práci pro děti. Foto: Facebook Nadace Terezy Maxové dětem

Tereza Maxová převzala cenu od Antonia Banderase. Ten neodolal objetí s českou kráskou

Tereza Maxová (48) se už léta věnuje charitě, svou pozornost zaměřuje na opuštěné i jinak znevýhodněné děti. O víkendu si ve Španělsku za svou záslužnou práci převzala ocenění v rámci Starlite Gala. Galavečer se konal v Marbelle a Starlite Gala Humanitarian Award Maxové předal herec Antonio Banderas (59), jenž je jedním ze zakladatelů této akce.

„Ocenění mě velmi potěšilo, ale nevnímám jej jen jako ocenění pro mne. Je to uznání práce celého nadačního týmu. Před dvaceti lety jsem se rozhodla pomoci dětem, protože si samy pomoci nemohou. Chtěla jsem využít pozornosti, které se mi dostává, pro něco, co jí dá hlubší smysl. Pro pomoc a podanou ruku těm, kteří mnohdy stojí na okraji zájmu společnosti,“ uvedla Maxová.

Ta na svém instagramovém profilu také sdílela fotku z galavečera a v komentáři k ní poděkovala organizátorům za cenu a za to, že si všimli práce, kterou nadace nesoucí její jméno pro opuštěné děti dělá.

V rámci akce sbírá Starlite Foundation finanční dary na projekty spojené s podporou vzdělání mladých, sociálně slabých lidí. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků