Anna Kadeřávková (25 let)
herečka

Bulvární status: Diváci ji znají jako Rozinu z Ulice. Autor: ac


Kdo vyrazil na premiéru v páru?

Kdo vyrazil na premiéru v páru? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Kadeřávková, Špetlíková, Révai a další: Kdo vyvedl na premiéru nového filmu své polovičky?

Čtvrteční premiéru nové česko-slovenské komedie si nenechala ujít řada známých tváří. Na slavnostní uvedení snímku Známí neznámí měly pozvané celebrity dorazit ve velké večerní a některé z nich daný dress code opravdu dodržely. A to dokonce ruku v ruce s partnerem.

Svým protějškem se například pochlubila představitelka sestřičky z Ordinace v růžové zahradě herečka Ha Thanh Špetlíková. Ta dorazila v bílých květinových šatech, její přítel Arthur Sniegon oblékl tmavý oblek s motýlkem.

Svou manželku do kina vyvedl také režisér Karel Janák, ani ten oblečení na večer nepodcenil. Jeho žena, herečka Romana Goščíková pak oblékla černé šaty, které doplnila žlutými doplňky.

Bývalá hvězda Ulice se pochlubila novou láskou: Anna Kadeřávková už má přítele ze Survivoru zpět doma

Na slavnostní premiéře se s půvabnou partnerkou objevil také herec Jan Révai. A společenskou událost si nenechal ujít ani hudebník Radek Banga (40), který rovněž dorazil se svou drahou polovičkou. Poprvé do společnosti pak vyvedla svou novou lásku herečka Anna Kadeřávková (25), která aktuálně randí se slovenským youtuberem a účastníkem Survivoru Danielem Štrauchem. Kdo všechno se se svým partnerem na premiéře blýsknul, se podívejte v naší galerii. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků