Anna Kadeřávková (25 let)
herečka

Bulvární status: Diváci ji znají jako Rozinu z Ulice. Autor: ac


Ti dva jsou prý nejlepší kamarádi.

Ti dva jsou prý nejlepší kamarádi. Michaela Feuereislová

Co spolu mají? Mišík byl vážně nemocné Kadeřávkové vzorně nápomocný

Když do společnosti dorazili bok po boku Adam Mišík (25) a Anna Kadeřávková (25), začalo se mezi návštěvníky akce špitat, jestli ti dva spolu něco nemají.

My jsme nechtěli spekulovat a rovnou jsme se na jejich vztah zeptali. „Nechodíme spolu. Adam je můj nejlepší kamarád,” rozesmála se herečka, která s kolegou hrála v komedii Andílek na nervy, nebo si zahrála ve zpěvákově klipu k písni K.O. „Je fajn mít nejen na dobrých akcích vedle sebe někoho, kdo chápe, že nezvládám normální tempo, a komu když řeknu, že jsem unavená a chci jít domů, respektuje to a odcházíme,” odkazovala se hvězda seriálu Ulice na svou léčbu lymské boreliózy.

I přesto, že Anička prochází druhou fází léčby antibiotiky, na party internetového obchodu se dobře bavila. „Musím vždycky myslet dopředu, kdy si dát kapačku, jelikož trvá tři hodiny, abych stihla svůj pracovní program. A taky nemůžu pít alkohol a nic moc jíst, takže společensky jsem trošku ’out’, ale rychle jsem si zvykla,” mávla rukou herečka, která dodržuje speciální dietu.

Kadeřávková se snaží nepřemáhat a odpočívat, zároveň se ale nevyhýbá společnosti. „Naučila jsem si říkat ne a opravdu zdraví momentálně stavět na první místo,” říká Anna Kadeřávková. 

Jiří Čeladník , Super.cz