Anna K (57 let)
zpěvačka

Bulvární status: Po boji s rakovinou se opět chopila mikrofonu. Autor: veš


Stardance má za sebou zahajovací večer.

Stardance má za sebou zahajovací večer. Michaela Feuereislová

Takhle pestře odstartovala osmá řada StarDance: Kterému páru to na parketu slušelo nejvíce?

Na televizní obrazovce se po osmé roztančily hvězdy a diváci už mohou mít představu o tom, kdo se v soutěži zdrží nejdéle. V zahajovacím kole sice žádný pár StarDance neopustil, ale přísná porota rozdala první hodnocení.

Během premiérového večera došlo pětkrát na čaču a pětkrát na waltz. Radek Balaš, Tatiana Drexler, Zdeněk Chlopčík a Jan Révai nejlépe ohodnotili mistryni světa v aerobiku Olgu Šípkovou s Markem Dědíkem (39), jimž udělili 29 bodů. Jen o dva méně dostala herečka Jana Plodková (40), již na parketu doprovázel Michal Padevět.

Na opačném konci žebříčku skončili fotbalista Ladislav Vízek s Evou Krejčířovou a zpěvačka Anna K (57) s Markem Hrstkou. Ti obdrželi shodně 17 bodů a příště se budou muset pořádně snažit, aby jim postup zajistily hlasy od diváků.

V případě přítomných dam mohli diváci kromě tanečních kroků ocenit i jejich šaty. Kostymérky se postaraly o pestrost a vytvořily slušivé outfity i pro Kristýnu Leichtovou (36) a Milušku Bittnerovou (44), na něž byl hezký pohled navzdory tomu, že jejich plné dekolty zůstaly skryty. Všechny taneční páry si můžete prohlédnout v galerii a rozhodnout o tom, komu to během premiérového večera slušelo nejvíce. 

Kterému páru to během úvodního večera StarDance nejvíce slušelo?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků