Angelique Morgan Frenchy (46 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Frenchy aktivně podporuje Donalda Trumpa.

Frenchy aktivně podporuje Donalda Trumpa. Profimedia.cz

Vyžilá silikonka z Big Brothera podporuje Trumpa. Tahle povadlá exhibicionistka (45) by se k němu nejraději nastěhovala

Prezident USA Donald Trump se může spolehnout na svou věrnou základnu příznivců. Mezi jeho fanynky patří i vyžilé sexbomby z televizních reality show, které se rády svlékají na veřejnosti. A ty ho vehementně podporují v prezidentské kampani.

Jednou z nich je i uvadající hvězda reality show Big Brother a známá milovnice plastických úprav zevnějšku Angelique Morgan alias Frenchy (46), která kdyby mohla, tak by se k Trumpovi i nastěhovala.

V úsporných bikinách s nápisem Trump se předvádí na plážích v Los Angeles a nechybí ani na předvolebních mítincích. Sice tentokrát sundala roušku proti koronaviru, ale plavky kupodivu nesvlékla, ač to by možná Trumpa potěšilo nejvíc.

Společně s kamarádkou z Playboye Tiffany Madison sice patří mezi povadlé nestydy, ale i takoví příznivci se počítají.

Skončí jako stážistka v Bílém domě? Silikonová fanynka Donalda Trumpa si pomalovala ňadra, aby vzdala hold novému prezidentovi

Blonďatá vyžilá sexbomba Frenchy už v minulosti dokonce Trumpovi vyjádřila podporu prostřednictvím obnažených silikonových ňader. Teď sice své exhibicionistické choutky udržela na uzdě, ale i tak je stále ráda středem pozornosti. Pokud se Trump znovu stane prezidentem, Frenchy jistě předvede nějaké pikantní divadélko. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků