Angelique Morgan Frenchy (47 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Frenchy předvedla svou pružnost.

Frenchy předvedla svou pružnost. Profimedia.cz

Co to nacvičovala? Zavrženíhodná silikonka rozhodila na chodníku nohy do praku a předvedla růžové peklo

Postrach amerických reality show Angelique Morgan alias Frenchy (47) se chce nejspíš opět vrhnout do světa průmyslu filmů pro dospělé. Vyžilá celebrita na veřejnosti předvádí pózy, jaké jsou využitelné jen v oboru, kam nemají nezletilí přístup.

Náruživá Francouzka opět pokouší shovívavost amerických úřadů, které ji prozatím nedeportovaly do její rodné země. To, co v USA předvádí, ale přesahuje veškeré meze. Frenchy se s oblibou po ulicích Los Angeles prochází v lascivních outfitech a na kalifornských plážích navzdory zákazu odkládá bikiny.

Tragédka z reality show Celebrity Big Brother, Botched či Plastics of Hollywood chtěla nejspíš kolemjdoucí přesvědčit o své tělesné pružnosti. Její veřejná rozcvička ale připomínala spíše trénink kámasútry. Frenchy pořádně protáhla své šlachy a předvedla, jak široce roztáhne nohy. Pokud by v Los Angeles probíhal casting do filmu pro hekalky, roli by měla v kapse. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků