Angelique Morgan Frenchy (47 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Když oslava, tak nahoře bez!

Když oslava, tak nahoře bez! Profimedia.cz

Bůh ochraňuj Ameriku! Vyžilá nezbednice oslavila Den nezávislosti s odhalenými silikony

Volna se tento týden kromě občanů České republiky dočkali i Američané, kteří v úterý oslavili Den nezávislosti. Odespaná celebrita Angelique Morgan alias Frenchy (47) pojala významný den po svém.

Slávychtivá Francouzka šla za štěstím do USA, kde se pokusila prosadit v hudebním i porno průmyslu. Po účinkování v několika televizních reality show, kde vystavovala své obří silikony, se považuje za celebritu a snaží se, aby neupadla v zapomnění. Pravidelně je tak k vidění na pláži v Malibu s odhalenými ňadry.

Frenchy oslavila Den nezávislosti tím, co jí jde nejlépe. Americe vzdala hold svlékáním. V den, kdy si Spojené státy připomínají přijetí Deklarace nezávislosti, ukazovala prsa s bradavkami přelepenými vlajkami. A aby na znesvěcení významného dne nebyla sama, pozvala si kámošku Jennu Urban. Producentka jejích pochybných videoklipů ovšem nebyla tak odvážná a bikiny v národních barvách nesundala. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků