Angelique Morgan Frenchy (47 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Frenchy a Shauna tvoří sehrané duo.

Frenchy a Shauna tvoří sehrané duo. Profimedia.cz

Lascivní růžovka si na hrátky našla stejně vyžilou kámošku: Tohle není plastová figurína, ale Odpadlíkova exmanželka!

Vyčpělá Angelique Morgan alias Frenchy (47) ví, že sama o sobě už nikoho nezaujme, takže se paktuje se sobě rovnými kreaturami. Po společném dovádění s Courtney Stodden (28), Anou Bragou (40) či Phoebe Price (50) spojila své síly s další nešťastnicí.

Když zrovna Frenchy nenatáčí žádnou pokleslou reality show, v níž by natřásala své silikony, dovádí na pláži v Malibu. Růžová nestyda se raději drží stranou od veřejnosti a vyhledává místa, kde může nerušené dovádět, aniž by svými lascivními gesty pobuřovala strážce pořádku.

Odepsaná celebrita, která se pokoušela prorazit jako zpěvačka i porno herečka, rozšířila klub odložených žen o další členku. Na pláži předváděla podivné pózy se Shanou Sand, která byla provdaná za Odpadlíka Lorenza Lamase i Romaina Chaventa, s nímž momentálně randí Pamela Anderson. Shauna má stejně jako Frenchy svá nejlepší léta dávno za sebou, takže v Malibu vypadaly jako sestry. Obě mají v oblibě růžové bikiny, peroxidem zesvětlené vlasy i lascivní gesta. Tyhle dvě nádhery se tak dlouho hledaly, až se našly. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků