Angelique Morgan Frenchy (47 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Frenchy a Justin Jedlica ve vířivce

Frenchy a Justin Jedlica ve vířivce Profimedia.cz

Peklo je proti téhle hrůze rajská zahrada: Polonahá nestyda z Big Brothera laškovala na nafukovacím plameňákovi s živým Kenem

Tak tahle bizarní dvojice se hledala, až se našla. Milovnice plastických operací a známá prostopášnice Angelique Morgan alias Frenchy (47) je známá svým nespoutaným exhibicionismem.

V ulicích Los Angeles se producíruje v růžových bikinách a často vystavuje na odiv svá obrovská silikonová ňadra. Teď se navíc Frenchy skamarádila se svým mužským protějškem, živoucím Kenem Justinem Jedlicou (36).

Američan s českými kořeny podstoupit neuvěřitelných 340 zákroků a kosmetických procedur jen proto, aby se podobal živoucímu Kenovi.

Vyumělkovaný muž teď s radostí přijal pozvání vyžilé čtyřicátnice Frenchy, která ho pohostila ve své vířivce.

Netrvalo dlouho a blonďatá hvězda Big Brothera odhodila horní díl plavek a zprvu nesmělý Ken ihned obejmul její mohutné vnady. Laškování této nesourodé dvojice probíhalo ve společnosti nafukovacích plameňáků, což bizarní vodní radovánky ještě víc umocnilo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků