Angelique Morgan Frenchy (44 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Ana Braga slaví Velikonoce trochu jinak...

Ana Braga slaví Velikonoce trochu jinak... Profimedia.cz

Sexbomba z Playboye zneužila symbol Velikonoc: Prostopášná modelka obnažila ňadra a hrála si na rajcovního zajíčka

Modelka Ana Braga (38) pojala Velikonoce hodně svérázným způsobem. Zatímco v její rodné Brazílii dbá dominující římskokatolická církev na tradiční pojetí těchto významných svátků, Ana Braga zřejmě považuje Velikonoce za oslavu lascivnosti.

Vnadná Playmate se neváhala svléknout jen do kalhotek a stylizovat se do role prostopášného velikonočního sexy zajíčka. V jejím repertoáru nechyběla ani ouška, roztomilí zajíčci na rádoby cudné zakrytí bradavek a spousta laciných gest.

Jestli si blonďatá sexbomba představuje oslavu zmrtvýchvstání Ježíše Krista tímto nemravným způsobem, svět se zřejmě žene do záhuby.

To však vyzývavé Brazilce, která hledá štěstí v Kalifornii, zřejmě vůbec nevadí. Kámoška laciných ženštin Phoebe Price (47) a Frenchy (44) si místo pečení velikonočních laskomin a tichého rozjímání potrpí na nahotu a erotické ztělesnění známého velikonočního symbolu pro ni představuje vítané sezónní zpestření. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků