Angelique Morgan Frenchy (45 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Phoebe a Ana řádily na pláži.

Phoebe a Ana řádily na pláži. Profimedia.cz

Pozdvižení na pláži: Kámošky s pochybnou pověstí si vzájemně naolejovaly pozadí

Na pobřeží Pacifiku v Malibu bývá dost plno. Když zdejší pláž zrovna neokupuje hanebná růžovka Frenchy (45), volný prostor okamžitě zaujme obdobně nedůstojná ženština Phoebe Price (48).

Čtyřicátnice, která se pokoušela neúspěšně prosadit v oblasti herectví i modelingu, tentokrát spojila síly se svou kamarádkou Anou Bragou (39), s níž ji kromě nevkusu spojuje i nebezpečná touha po slávě. Obě nestydy jsou totiž schopny pro zviditelnění udělat cokoliv.

Exhibicionistické choutky Phoebe a Anu přivedly k oceánu, kde vystřídaly několik lascivních outfitů. Obě provokatérky už mají vyzývavé pózy během své praxe dostatečně natrénované a na pláži byly ve svém živlu. Došlo i na vzájemné naolejování zadnic, aby se jejich těla leskla pod kalifornským sluncem.

Phoebe se snažila vypadat jako dvojče Any, která má za sebou pózování pro brazilský a rumunský Playboy, ale v plavkách neskryla fakt, že je o deset let starší. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků