Angelique Morgan Frenchy (45 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Frenchy je symbolem lascivního nevkusu.

Frenchy je symbolem lascivního nevkusu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Koleduje si o zatčení? Vyžilá rádoby zpěvačka vyrazila na nákup jako laciná poskytovatelka rozkoše

Nechvalně proslulá růžovka se opět o krůček přiblížila absolutnímu šoubyznysovému dnu. Angelique Morgan alias Frenchy (45) se v Malibu vyskytuje v outfitech, jaké by se zdráhaly obléknout i profesionální prodejné ženy.

Francouzská nešťastnice, která se neúspěšně pokouší prosadit v USA, ztratila i poslední zbytky soudnosti. Účastnice reality show Celebrity Big Brother vyrazila na nákup v téměř nepostřehnutelném outfitu. Opravdu stačilo jen málo k tomu, aby ji zatkli strážci pořádku za nepovolené provozování nejstaršího řemesla.

Nevkusná ženština se snaží prezentovat jako sexbomba, ale přitom vypadá jako nepovedená starší kopie Donny z Beverly Hills 90210, přestože je o tři roky mladší než herečka Tori Spelling (47). Nenapravitelná tragédka nedávno vypustila do světa videoklip ke svému novému otřesnému songu Frenchy Mafia, jímž definitivně pohřbila svou pěveckou kariéru. Angelique totiž neoplývá talentem a svůj projev omezuje na lascivní pózování v růžových bikinách. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků