Angelique Morgan Frenchy (45 let)
televizní hvězda a modelka

Bulvární status: Hvězda reality show Big Brother a milovnice exhibicionismu ráda provokuje na plážích v Malibu. Autor: veš


Ana Braga a Frenchy byly opět středem pozornosti.

Ana Braga a Frenchy byly opět středem pozornosti. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Silikonové míče jim málem vypadly z plavek: Vyžilá sexbomba z Big Brothera a nestyda z Playboye provokovaly na pláži

Nejslavnější postavička britské verze reality show Big Brother Angelique Morgan, které nikdo neřekne jinak než Frenchy (45), opět provětrala své růžové plavečky, bez kterých na plážích v Miami nedá doslova ani ránu. Téměř čtyřicetiletá vyžilá sexbomba svou kariéru založila na svlékání na veřejnosti.

Poté, co reality show skončila, totiž nevěděla, jak na sebe nejlépe upozornit. A zdá se, že se jí to daří. V USA dokonce natočila žhavý videoklip a nouzi nemá ani o kamarádky podobného ražení, které už to dokonce dotáhly až do Playboye. Na pláži se proto opalovala společně s brazilskou modelkou jménem Ana Braga (39). Sličná blondýnka se proslavila svlékáním v pánských časopisech a stala se mimo jiné brazilskou Playmate.

Podobný úspěch by chtěla zopakovat i Frenchy, jež proslula nejen svým nevídaným exhibicionismem, ale i bezpočtem plastických operací. Chirurgické úpravy ale moc velký zkrášlovací efekt nemají. Frenchy vypadá vedle o pět let mladší Any spíše jako její matka. Co se týče „vyprsenosti“ tak ale mladší modelce zdatně konkurovala a divže jí silikonové míče, nevypadly z horního dílu plavek. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek