Aneta Vignerová (34 let)
modelka

Bulvární status: Jedna z nejvýraznějších vítězek české soutěže krásy. Autor: ac


Aneta už konečně musela začít cvičit.

Aneta už konečně musela začít cvičit. Michaela Feuereislová

Aneta Vignerová konečně začala cvičit: Moje fitko vypadá jako sokolovna a nemůžu chodit

Aneta Vignerová (34) a její obrovský apetit s absencí fyzického pohybu, to nám bylo dlouho trnem v oku. Modelka s perfektním tělem, která nikdy necvičila, a přitom se všude cpala jako nezavřená, nás opravdu dost štvala. Ale už i tady padla kosa na kámen.

"Musím říct, že už jsem se cítila tak povolená, i když s váhou jsem problém neměla, že jsem konečně doopravdy začala se cvičením. A je to hrůza. Já nikdy neměla ráda fitka, s trenérem bych hodinu spíš prokecala, než procvičila, a tak jsem si vybrala systém kruhového tréninku, který sice trvá jen půl hodiny, ale je pořádně intenzivní. Vypadá to tam jako v sokolovně, cvičí nás šest s trenérkou a musíme se střídat na jednotlivých stanovištích, tak se to nedá ošidit," vyprávěla nám Aneta.

"Vůbec necítím nohy, tedy vlastně cítím každý krok, a dělalo mi velký problém přejít v podpatcích jenom ulici z taxíku," dodala v restauraci, kam se přišla odměnit za svůj výkon, a i když byl večer a menu odlehčené, tak je završila i sladkým zákuskem. "Já to vycvičím," mávla rukou. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků