Aneta Vignerová (34 let)
modelka

Bulvární status: Jedna z nejvýraznějších vítězek české soutěže krásy. Autor: ac


Kdo z nich se stane Gayem roku?

Kdo z nich se stane Gayem roku? Foto: Super.cz/Robert Vano a Tomáš Arsov Hair&Beauty Institute (10x)

Dámy mají smůlu, ale někteří pánové si přijdou na své: 10 polonahých odvážlivců, z nichž vzejde česká gay ikona

V době, kdy vrcholí přípravy na nový ročník České Miss, se pozornosti dožaduje i desítka mužů, kteří se netají svou orientací. Výběr finalistů soutěže Gay roku je vskutku pestrý.

Odvážlivci, kteří se nebojí jít s vlastní kůží na trh, se utkají o titul, který jim minimálně v české gay komunitě zajistí zvýšenou popularitu. Pořadatelé vybrali sestavu mužů, kteří dávají přednost stejnému pohlaví, z nichž si vybere opravdu každý. Předsudky jdou ovšem v této soutěži stranou, a přednosti finalistů zajisté ocení i ženy, které se musí smířit s tím, že tito pánové jejich půvab zcela neocení.

Gaye roku totiž vybere genderově vyvážené porota, v níž kromě odborníků na slovo vzatých Lumíra Olšovského, Aleše Cibulky či Jana Bendiga (28) zasednou i ženy včetně Miluše Bittnerové, Sáry Saudkové, Anety Vignerové (34) a Moniky Marešové (47).

Soutěžící museli kvůli účasti v klání Gay roku odhalit nejen svou orientaci, ale také tělo jen ve spodním prádle. V pestrém výběru se najde urostlý svalovec, vyznavač alternativní tělesné krásy i zajíčci, kteří sotva přesáhli hranici zletilosti. O držiteli titulu Gay roku 2015 se rozhodně 13. června v Praze, ale už teď můžete v anketě zvolit svého favorita. 

Který gay je vám nejsympatičtější?

Super.cz


Časová osa článků