Andrea Verešová (42 let)
modelka

Bulvární status: Pořád patří mezi nejžádanější československé modelky. Autor: daz


Na Mikuláše byla v dětském domově za anděla bez křídel.

Na Mikuláše byla v dětském domově za anděla bez křídel. Foto: Mall.cz (3x)

Andělsky krásná Verešová rozdávala dárky opuštěným dětem. Nezapomíná ani na vlastní, kterým dopřeje bílé Vánoce

Mezi plněním pracovních zakázek, pečení vánočního cukroví, nákupu dárků, zdobením domu a celým tím předvánočním shonem si Andrea Verešová (42) našla čas a v andělsky bílých šatech navštívila dětský domov, aby rozdávala především radost.

„Snažíme se zde být „andílci“ vždycky. Chceme těm dětičkám dělat radost, co nejvíce to jde. Minulý rok měla tato akce velký úspěch, a proto i tento rok jsme od dětí dopředu posbírali jejich přání a snažíme se je splnit. Holčičky si přály nejvíce kosmetiku, kluci elektroniku a ti nejmenší hračky. Takže taková klasika,“ komentuje jménem svého nadačního fondu Andrea Verešová návštěvu dětského domova v Plzni, kde předávala dárky.

O tom, že Verešová je rodinný typ, svědčí kromě více jak desetiletého pevného vztahu s manželem Danielem Volopichem i fakt, že každé Vánoce chce trávit doma s rodinou, a to tradičně.

„Jsem celkem konzervativní, když se mi něco zalíbí, tak to nechci měnit. Každý rok se k nám sjede celá rodina, máme kapra, zelňačku a rybí polévku, a prostě jsme pohromadě a jsem na to pyšná. Nechci na tom nic měnit. I když minulý rok jsem prvně změnila výzdobu a z klasické červeno-zlaté barvy jsem zkusila ozdobit domov i stromeček čistě bílou s peříčky a bylo to moc hezké. Tak to možná ještě zopakuji i tento rok,“ komentuje modelka.

„Máme rádi tradice, a tak Vánoce trávíme doma. Jinde si to neumím ani představit. Ale hory opravdu milujeme a na každou zimní sezónu se těšíme,“ pokračuje Verešová, která má už upečené čtyři druhy cukroví.

„Letos jsem poprvé zkusila i cukroví z celozrnné a bezlepkové mouky a agáve. Byla to výzva, protože to bylo celkem náročné, ale výsledek stál za to, byla jsem mile překvapena. Je to výborné a ještě k tomu zdravé,“ komentuje Andrejka, která hned po Vánocích vyrazí s celou rodinou na hory do Tater, kde zůstanou i přes Silvestra a budou si užívat pořádné sněhové nadílky. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků