Andrea Verešová (42 let)
modelka

Bulvární status: Pořád patří mezi nejžádanější československé modelky. Autor: daz


Lenka Olbertová (vlevo) vynesla ve Varech stejný model jako Andrea Verešová před měsícem v Praze.

Lenka Olbertová (vlevo) vynesla ve Varech stejný model jako Andrea Verešová před měsícem v Praze. Foto: Super.cz/ Michaela Feuereislová

Tuto krásku si hýčká fotbalista Limberský: Modelka oblékla stejné šaty jako Verešová. Které sluší víc?

Modelka Lenka Olbertová je jednou za stálic, které chodí přehlídky značky Black Eve, pro kterou navrhuje šaty Andrea Verešová (42). Nejinak tomu bylo i na poslední přehlídce, kde jsme si nemohli nevšimnout, že vynesla stejný model, v němž už se Andrea objevila ve společnosti. Můžete se rozhodnout, které z nich sluší víc.

Ani Lenku ovšem už neživí jenom modeling, k němuž si jen příležitostně odskakuje. "Mám práce i mimo docela dost. Moderuju počasí na regionální televizi, k tomu dělám přehozy přes plavky a ještě otevírám barber shop," prozradila Olbertová, která žije v Plzni se svým přítelem, fotbalistou Davidem Limberským.

Pár už je spolu nějaký ten pátek, tak jsme byli zvědaví, zda se nějak posunul. "Jestli myslíte zásnuby, tak ty se zatím nekonaly. Zato Šimon se za měsíc žení," svěřila, že bývalý manžel, kterého kvůli fotbalistovi opustila, je zase spokojený a šťastný. 

Komu šaty sluší víc?

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků