Andrea Verešová (43 let)
modelka

Bulvární status: Pořád patří mezi nejžádanější československé modelky. Autor: daz


Irena Máchová hrála v klipu v krajkovém spodním prádle Super.cz

S Verešovou se v posteli jen v sexy prádélku dělily o jednoho muže: Krásná herečka Irena Máchová si takové natáčení užívala

Její postavu jsme nedávno chválili, když se dvojnásobná maminka, herečka Irena Máchová, ukázala v bikinách. A v novém videoklipu Petra Pečeného alias Doktora P.P. Levák, se ukázala jen v krajkovém prádélku. A i vedle dokonalé Andrey Verešové (43), s níž v něm účinkovala, vypadá luxusně.

"Byla to role, které jsme se snad já jako herečka a Andrejka jako modelka zhostily v rámci našich sil. Vzájemně jsme si pomáhaly, já jí s tou hereckou stránkou, a u ní jsem zase šmírovala, jak se správně natočit, abych dobře vypadala. A ona mě permanentně hlídala, abych měla učesané vlasy. Tak to bylo docela vyvážené," smála se Irena.

Od Andrey si na natáčení vypůjčila i část garderoby. "Andrejka jako profesionální modelka přijela s obrovským kufrem, kde měla všemožné boty a oblečení, zatímco já dorazila s notebookem, což mi bylo k ničemu. A měla sebou i překrásné krémové šaty, které byly jediné, do kterých jsem se vešla, takže jsem hrála v nich," vysvětlila Irena. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků