Andrea Kerestešová Růžičková (37 let)
herečka

Bulvární status: Užívá si mateřství a manželství s hudebníkem Mikolášem Růžičkou. Autor: jc


Andrea Růžičková slaví 34. narozeniny. Jak s ní šel čas?

Andrea Růžičková slaví 34. narozeniny. Jak s ní šel čas? Foto: Super.cz/archiv České televize, Michaela Feuereislová, Hair Studio Honza Kořínek

10 podob hvězdy seriálu Vyprávěj, která slaví narozeniny: Seriálová retro kráska, sexy modelka i půvabná maminka

Oblíbená herečka Andrea Růžičková (37), kterou diváci znají také pod dívčím příjmením Kerestešová, slaví v sobotu narozeniny.

Půvabná Slovenka je ženou mnoha tváří. Původně se živila jako modelka a záliba v pózování před objektivem jí zůstala dodnes, protože i jako herečka sem tam nafotí nějaký ten svůdný snímek.

Později se objevila v několika reklamních spotech a hudebních videoklipech. Coby herečka debutovala ve filmu Rafťáci, ale do širšího povědomí českých diváků se dostala především díky úspěšnému retro seriálu České televize Vyprávěj, který je hojně reprízován.

Coby půvabná Eva Dvořáková si ihned získala srdce diváků. Andrea byla později obsazena i do novácké Ordinace v růžové zahradě 2, a tak svou popularitu ještě přiživila.

Kromě herectví se naplno věnuje i mateřským radostem. Společně s manželem, muzikantem z kapely Republic of Two Mikolášem Růžičkou, vychovává skoro ročního synka Tobiáše. Na různé podoby krásné herečky se podívejte v naší galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků