Andrea Kerestešová Růžičková (37 let)
herečka

Bulvární status: Užívá si mateřství a manželství s hudebníkem Mikolášem Růžičkou. Autor: jc


V roce 2016 do toho praštili Milan Hein s Martinem Šimkem, Míša Doubravová s Romanem Tomešem i Hana Chymčáková s Jiřím Hudlerem. Více ve fotogalerii

V roce 2016 do toho praštili Milan Hein s Martinem Šimkem, Míša Doubravová s Romanem Tomešem i Hana Chymčáková s Jiřím Hudlerem. Více ve fotogalerii Foto: Super.cz/ Marie Krbová (Divadlo Ungelt), archiv M. Doubravové, Jaroslav Urban

Svatby roku 2016: Maxová se vdávala v luxusu, Doubravová polonahá, Rottrová po 11 letech a Hein v 70

Co se týče sňatků českých celebrit, byl rok 2016 velmi bohatý. Pro vstup do manželství si jej zvolilo mnoho známých párů, dost z nich navíc po dlouholetém vztahu, kdy už to vypadalo, že úřední stvrzení nepotřebují a život na psí knížku jim zcela vyhovuje. Komu konkrétně tedy letos zněly svatební zvony?

Po letech společného soužití do toho první říjnový den v luxusním resortu v Turecku na pobřeží Egejského moře praštili Tereza Maxová (50) a Burak Oymen, kteří vychovávají dvě společné děti - Mínu a Aidena - i Terezina syna Tobiase z prvního manželství. Život na psí knížku letos po 11 letech skončil také Marii Rottrové (80) a jejímu o 15 roků mladšímu partnerovi Milanu Říhovi, manžely jsou od léta. Také ředitel divadla Ungelt Milan Hein řekl v srpnu ve svých sedmdesáti ano partnerovi, s nímž tvoří pár již devět let.

Nejodvážnější nevěstou roku 2016 byla jistě Míša Doubravová (30), nyní již Tomešová, která se vdávala v částečně průhledných šatech. Netypické ‚svatebky‘ zvolila pro svůj den D také herečka Andrea Kerestešová (37), nyní Růžičková, jež oblékla modrobílý model.

Co se veselek týče, žně letos byly v moderátorské branži. Vdaly se Gabriela Kratochvílová (Lašková), Jana Marečková, Tereza Juščíková, Hana Mašlíková (Reinders), Tereza Jemelíková, ženichy byli Honza Musil i Jan Smetana.

Svatební zvony letos zněly také Aleši Brichtovi, Taťáně Kuchařové (Gregor) a Ondřeji Gregorovi, zpěvačce Janě Rychterové, herečce Vlastině Svátkové i bývalé modelce Haně Chymčákové a hokejistovi Jiřímu Hudlerovi. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků