Aňa Geislerová (45 let)
herečka

Bulvární status: Je ozdobou řady českých filmů. Autor: veš


Takto to slušelo Anně Geislerové na premiéře filmu Havel. Super.cz

Cítila se přiměřeně draze: Aňu Geislerovou na premiéře zdobily stovky diamantů

Na premiéře filmu Havel byla Aňa Geislerová (45) k nepřehlédnutí. Herecká představitelka Olgy Havlové dorazila do ikonických prostor kina Lucerna ve sněhobílých šatech od Taťány Kovaříkové.

„Mám ráda bílé šaty. Považuju to za nejvyšší možný luxus, když na sobě člověk udrží čisté bílé šaty. Pak se vrátí do tepláčků,“ smála se Geislerová.

Nad volbou outfitu herečka dlouho nepřemýšlela, prý měla jasno. „Měla jsem o šatech jasnou představu, tak jsme to s návrhářkou Taťánou Kovaříkovou daly dohromady. Je ale pravda, že původně jsme chystaly kratší verzi. Když se ukázalo, že akce se ponese ve stylu Creative Black Tie, tak jsme spustily sukni dolů a bylo,“ prozradila před slavnostní projekcí.

Luxusem pro jednu z nejobsazovanějších českých hereček nebyla během úterního večera pouze bílá barva, ale také množství a hodnota doplňků. Šperky z růžového zlata z nové kolekce Clou od Cartier byly osázeny 430 diamanty. „Cítím se přiměřeně draze,“ diplomaticky reagovala Aňa Geislerová na naši otázku týkající se hodnoty. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků