Aňa Geislerová (45 let)
herečka

Bulvární status: Je ozdobou řady českých filmů. Autor: veš


Herečka oblékla šaty v hodnotě osmdesáti tisíc. I s botami vyšel její outfit na asi sto tisíc korun.

Herečka oblékla šaty v hodnotě osmdesáti tisíc. I s botami vyšel její outfit na asi sto tisíc korun. Michaela Feuereislová

Paráda za sto tisíc. Schneiderová opět ukázala, že se může stát českou módní ikonou

Na galavečerech, pořádaných ve spojitosti s módou či designem, se stává téměř inventářem. Jitka Schneiderová (48) prostě miluje všechno krásné a vše chce mít hned z první ruky. Rozhodně se objevuje na více společenských akcích než její kolegyně Aňa Geislerové (45). Dokonce by se dalo říct, že druhou zmíněnou zrzku ohrožuje v jejím pomyslném postavení české módní ikony.

V sobotu Schneiderová nechyběla na udílení cen Czech Grand Design. Pro tuto příležitost oblékla model z italského módního domu Bottega Veneta. Šaty v hodnotě osmdesáti tisíc korun z nové jarní kolekce se sice ještě neobjevily ani na prodejně v butiku a teprve minulý týden si je vybral na focení módní magazín Elle, Jitka v nich přesto už nyní dělala parádu.

K modelu v popelavě šedé barvě s flitrovými aplikacemi a s áčkovou sukní a výstřihem ve tvaru písmene V zvolila herečka své nejoblíbenější střevíce Jimmy Choo. V souladu se stylem šatů a večerní příležitostí pak její vizážistka vytvořila výrazné líčení, kde dominovala temná rtěnka. Jitce Schneiderové tento výrazný styl art deca prostě sedí. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků