Amy Winehouse (1983–2011)
zpěvačka

Vzpomínka Super: Sice pila a brala drogy, její smrt ale všechny přesto šokovala. Autor: daz


Lucie Bílá měla vražedný dekolt.

Lucie Bílá měla vražedný dekolt. Michaela Feuereislová

Lucie Bílá na gondole: Z jejího vražedného dekoltu vyskakovaly ryby z vody

Zpěvačka Lucie Bílá (56) miluje změny, pokaždé ji vidíme v jiném účesu, nejrůznějších módních kreacích od českých i zahraničních návrhářů, v naprosto odlišných stylinzích. Nyní se rozhodla vyzkoušet něco úplně nového a začala spolupracovat s ruským týmem, který jí měl vytvořit novou image.

První focení proběhlo na replice benátské gondoly, jen místo kanálů italského města se fotilo na Vltavě. A Lucie vypadala úchvatně. I když někteří zevlující chodci na ni pokřikovali, že vypadá trochu jako Amy Winehouse (✝27). Zřejmě díky účesu a líčení.

To si vzal na starost oficiální maskér ruských filmových hvězd Vladimir Kalinchev, styling zpěvačce vytvořila fashion stylistka Olga Rusakova, se kterou spolupracuje i Sámer Issa (37), a focení se ujal Enisey Abramov, jeden z nejvyhledávanějších ruských art & fashion fotografů.

V šatech s obrovským dekoltem od návrhářky Soni Hlaváčkové budila Lucie Bílá během focení, které probíhalo krátce po poledni, náležitou pozornost. Zdálo se, že za chvíli začnou snad i ryby vyskakovat z vody, aby viděly, co se na hladině děje.

A proč se do toho Lucka pustila? "Mám po prázdninách, a tak jsem rozjela vše, co se týká mého podzimního turné. Změnila jsem i strategii propagace. Budu mít větší podpis karty a fotí mne ti nejlepší fotografové včetně tohoto zahraničního týmu," vysvětlila Super.cz.

"Přijeli úžasně připravení a produkce vymyslela skvělý plán. První den se fotilo v Praze na gondole, druhý den jsme odletěli letadlem pro sedm lidí do Černé Hory. Tam jsme fotili v nádherném apartmá na lodi i u letadla. Už jsem viděla první náhledy fotek a myslím, že moji fandové budou nadšení stejně jako já. Jestli to bude takhle krásně klapat jako doposud, budou haly brzo plné," věří zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků